Betine TV Neden Açılmıyor?

Betine
Betine

Giriş işlemini yapıp, canlı maç izlemeye karar verdiğinizde, problem yaşıyor hatta betine TV neden açılmıyor? Gibi bir konuyu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Tabii ki bunun farklı gerekçeleri bulunabilir. Sizlere karşılaştığınız problem ile ilgili muhtemel sebepleri ve bu sebeplerin çözüm yöntemlerini, bu yazı içerisinde anlatalım.

Betine TV Açılmıyor

Sitenin canlı maç yayın akışına bağlantı sağlamak istediniz, işlem yapmaya kalkıştınız ancak, betine TV açılmıyor gibi bir olumsuzluk gündeme getirdiniz. Bunun gerekçesi ne olabilir? Şimdi, nasıl giriş yapmaya çalıştınız? Bu sorunun karşılığını belirleyici olacaktır. Hemen bir örnek verelim. TV bölümünün adresini kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda adres değişikliğini takip edeceksiniz. Betine sitesinin adresini kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda da betine sitesinin adresini takip edeceksiniz.

Betine TV Giriş Adresi Değişmiştir

Zaman zaman betine hakkında bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, kapatılma ya da bilinen diğer adı ile erişim engelleme kararı verilmektedir. Bu karar, sitenin TV bölümünü yani TV bölümüne ait adresi de etkilemektedir. Yayınların yapıldığı TV adresi hakkında engelleme kararı verilmiş olabilir. Bunun altında betine sitesinin varlığı bulunmaktadır. Bu karar ile birlikte, giriş problemi ortaya çıkar. Bu uygulamanın bir kez daha tekrarlandığı görülmek ile birlikte, siteye erişim amacı ile ya da TV bölümüne erişim amacı ile doğrudan TV bölümünü açmak amacı ile betine TV giriş adresi değişmiştir. Artık betine TV yeni giriş adresiyle siteye erişim sağlamak gerekecektir.

Betine Giriş Adresi Değişmiştir

Tabii ki bazı kullanıcılar doğrudan, betine sitesi üzerinden TV bölümüne erişmeye sağlamaktadır. Evet bu da sağlıklı ve pratik yöntemlerden bir tanesini işaret eder. Ancak, TV bölümü açılmıyor olumsuzluğunun karşısında, betine sitesinin kapatılması yani hakkında erişim engelleme kararının verilmesi gibi bir gerekçe bulunabilir. Bu yüzden de sitenin yeni giriş adresini tespit etmeniz gerekecektir. Unutmayın, kapatılma kararı gelmiştir, betine giriş adresi değişmiştir. Artık betine sitesine erişim sağlamak yani giriş işlemini yapmak istiyor iseniz, betine giriş linki ile siteyi açmanız gerekecektir.

Betine TV İçin Mobil Programı Kullanabilirsiniz

Bize soracak olur iseniz, betine TV neden açılmıyor? Sorusunun karşılığında, Android ve iOS mağazalarında bulunan siteye ait programı kullanmanızı sizlere tavsiye edebiliriz. Betine TV için mobil programı kullanabilirsiniz. Mobil program nedir? Oldukça küçük çaplı, güvenlik  taramasından geçirilmiş, ücretsiz bir şekilde yayınlanmış program anlamına gelmektedir. Elinizdeki cihazın işletim sistemini biliyor iseniz, bu işletim sistemine ait mağazaya giriş işlemini yapın. Mağazadan bu yabancı iddaa sitesinin ismini yazıp, aratma işlemini gerçekleştirin. Sitenin programının varlığını göreceksiniz. Ne yapacaksınız? Birkaç saniyede indirme ve hemen akabinde, kurma işlemini yapacaksınız. Buradan hareket ile program, hem uygulamalar bölümüne, hem de masaüstüne dahil edilecektir. İki seçenekten herhangi bir tanesiyle gidin ve program üzerinden tıklama işlemini yapın. Program açılır, üye olabilirsiniz. Üye olmuş iseniz, kullanıcı adı, şifre bilgisi ile siteye erişim sağlayabilirsiniz. Siteyi açtıktan sonra, elbette ki TV bölümüne ulaşmak için, sadece ve sadece menü üzerinden hareket edip, betine TV seçeneğini görüp, üzerinden tıklama işlemini yapacaksınız. Bu sayede, sitenin TV bölümünün yeni giriş adresini araştırmanıza gerek yoktur. Bu sayede, sitenin kendisi kapatılır ise, yeniden siteyi açmak için, sitenin yeni ve güncel giriş adresini araştırmanıza, bulmanıza gerek bulunmamaktadır. Hangi adresin doğru, hangi adresin güvenilir olduğu konusunda tereddüt duymanıza ya da endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Tek bir program, program üzerinden tek bir tıklama işlemi ile birlikte, önce siteye erişecek, arkasından TV bölümünü işaretleyip, canlı maç yayınlarına bağlantı sağlayacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*