Betine Güvenilir Yapan Özellikler

Türkiye’de onlarca farklı kaçak iddaa sitesi ya da paralı oyun sitesi bulunur iken, neden betine markasını tercih etmelisiniz? Betine güvenilir yapan özellikler bulunmakta mıdır? Tabii ki bu siteyi ve birçok yabancı iddaa sitesi gibi hatta Türkiye’deki yerli iddaa siteleri gibi güvenilir yapan özellikler bulunmaktadır. Tabii ki güvenli siteye erişimin kuralı, doğru, yeni giriş adresini yani güvenli yeni giriş adresini bulmanız olacaktır.

Betine Güvenilir Giriş Adresi

Önceliğiniz yani başvuru yapmadan önce ve para yatırmadan önce önceliğiniz, betine güvenilir giriş adresi ile siteyi açmanız olacaktır. Bu adresi bulma konusunda sizlere sağladığımız imkandan ya da avantajdan yararlanabilirsiniz. Eğer bu siteye güvenilir bir şekilde erişim sağlamak istiyor iseniz, betine giriş linki bu konuda sizlere gereken her türlü kolaylığı sağlayacaktır.  Gelin ve bu link üzerinden hareket edin. Akabinde, site doğru ve güvenilir bir şekilde siteye erişin. Bu aşamadan itibaren, isterseniz hesap açarsınız, isterseniz para yatırırsınız ve güvenilir bir yabancı iddaa sitesinden hizmetleri almaya başlarsınız.

Betine Güvenilir Adresi Sizlere Bildirilir

Bir de farklı bir yöntem bulunmaktadır. Eğer hesap açmayı tercih etmiş iseniz, bu site üzerinden, betine güvenilir adresi sizleri bildirilir. Müşteri hizmetleri siz herhangi bir şey yapmadan, sizlere ulaşacaktır. Müşteri hizmetleri sizlere elektronik posta gönderip, güvenilir adresi bildirecektir. Müşteri hizmetleri sizlerin cep telefon numarasına SMS gönderecek ve güvenilir adresi bildirecektir.

Betine Yasal Bir İşletmedir

Şimdi güvenli yapan özellikleri kısa kısa sizlere anlatalım. İlk özellik, betine yasal bir işletmedir olarak gündeme gelir. Yasal işletme nedir? Ortada kurulmuş olan, kurucuları, ortakları, adresi, faaliyetleri belirli olan, yasal makamlara karşı sorumlulukları bulunan bir Limited Şirketi yer almaktadır. Elbette ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinde kurulup, denetim altına alınmış ve ticari sicil kaydını elde etmiştir. Bu da yasal bir şirket ile çalışacağınız anlamına gelmektedir.

Betine Lisans İle Çalışır

Yasal yetki belgesine sahiptir. Betine lisans ile çalışır. Baktığınızda ya da araştırdığınızda, elbette ki bu lisans belgesinin Türkiye’de kabul edilmediğini göreceksiniz. Ancak bu, var olan lisans belgesini yani yasal yetki belgesini ortadan kaldırmayacaktır. Neticede bu yasal yetki belgesi Avrupa Birliği kapsamında bulunan ülkelerin birçoğunda, resmi anlamda kabul edilmektedir. Çevrimiçi bahis hizmetleri ile birlikte, çevrimiçi oyun hizmetlerini kapsar. Yasal anlamda bu hizmetlerin verilip, belgeyi veren komisyon tarafından denetlendiğini gösterir.

Betine Üyelerin Güvenliğini Sağlar

Unutmayın, betine üyelerin güvenliğini sağlar. Bu nedir ya da ne anlama gelmektedir? Bilgi paylaşacaksınız, paylaşmak zorundasınız. En azından hesap açma aşamasında bilgi paylaşımı zorunludur. Hesap onay, hesap doğrulama gibi işlemlerde, talep edilir ise, belge göndereceksiniz. İşte üye güvenliği bu aşamada ortaya çıkmaktadır. Alınır yani başvurular alınır, üyelik onaylanır ise, akabinde bilgiler ve istenip gönderilir ise belgeler, üyelik iptal işlemi yapılana kadar sistemde ya da bilinen diğer adıyla veri tabanında tutulur. Yüksek teknoloji ürünü şifreleme programları ile korunur. Üçüncü şahıslar olarak tanımlanmış kurum, kuruluş ya da bireylere veya internet ortamına aktarılmaz.

Betine Güvenlik Programları İle Çalışır

Site içi dolaşımda, sayfalar arası gezinmede, para yatırma belgesi, para çekme belgesi, üyelik belgesi, hesaplar arası transfer belgesi ve herhangi bir bölümde, betine güvenlik programları ile çalışır. Veri koruma programları, şifreleme sistemleri ve benzer aklınıza gelebilecek her türlü programların, aktif olarak kullanıldığı görülür. Bunun anlamı şudur, site üzerinde herhangi bir bölümde, sayfada ya da belgede, kullandığınız ya da girdiğiniz herhangi bir bilginin sızdırılması, ele geçirilmesi ve amacı dışında kullanılması mümkün değildir.

Betine Sorunsuz Ödeme Yapar

Diğer bir konu yani betine güvenilir yapan özellikler anlayışında diğer bir konu, kazanılan paraların ödenmesidir. Betine sorunsuz ödeme yapar. Sadece para çekme kurallarına uygun davranılması yeterlidir. Sadece üyelerin kendine ait hesaplara, limitler dahilinde para çekme talimatı vermesi yeterlidir. Ödemelerin yapılmasında süre oldukça uygun seviyelerde bulunmaktadır. Özellikle bazı siteleri olduğu gibi, okuduğunuzda, saatlerce ödeme yapılmadığını görmeyeceksiniz, günlerce ödeme yapılmadığını görmeyeceksiniz. Finansal departmanın bu konuda net bir tavrı bulunmaktadır. Ödemelerin, verilecek ödeme talimatı ve onay işlemine müteakip, en fazla 30 dakika içerisinde yapıldığını ifade etmektedir. Yine de bir teknik problem yaşanması durumunda, 24 saat boyunca muhtemel aksaklıkların canlı destek ile çözüleceği ifade edilmiştir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*