Betine Havale Para Yatırma

Betine
Betine

Betine sitesinde açtığınız hesaba para yatırmak istiyor iseniz, kendi isteğiniz doğrultusunda, betine havale para yatırma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu siteye herhangi bir Türk Bankasından para yatırma ihtimaliniz bulunmaktadır. Sitenin çalıştığı Türk bankaları bulunmak ile birlikte, bu bankaları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, bu bankalarda yani sitenin çalıştığı bankalarda hesabınız bulunmuyor olsa bile, EFT denilen sistem aracılığı ile hesabınıza yani site hesabına para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Betine Giriş İçin Adres

Tabii ki havale yöntemi ya da herhangi bir yöntem ile hesabınıza para yatırabilmek için, betine giriş için adres belirleme çalışmasını yapmanız gerekebilir. Neden? Çünkü bu site, yabancı, kaçak, yurtdışı  ya da illegal bahis sitesi olarak Türkiye’de görülmekte ve kabul edilmektedir. Tespit edilmesi, her tespit edilme işlemi ile birlikte kapatılması anlamına gelir. Kapatılma işleme ise, Türkiye açısından giriş problemidir. Giriş problemi de, şirketin altyapısını hazırladığı, hizmete aldığı ve duyurduğu yeni giriş adresi ile ortadan kaldırılmaktadır.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Yeni Adresi İle Para Yatırma Formunu Açabilirsiniz

Siteye erişim sağlamaya çalıştığınız an itibarı ile giriş problemini yani kapatılma kararını görebilirsiniz. Ancak bu, bu siteye bir daha para yatıramayacağınız anlamına gelmez. Hemen, betine yeni adresi ile para yatırma formunu açabilirsiniz. Yeni adresi internet sağlayıcılarına yazın. Güvenli adresi ile yani sunduğumuz betine giriş linki ile sitenin ana sayfasını açın. Ana sayfaya kullanıcı adı ve şifre bilginizi girip, hesabınıza erişim sağlayın. Para yatırma bölümüne gelin. Para yatırma talep formunu, para yatırma seçeneklerini göreceksiniz. Size uygun olan seçeneği tercih edip, işleme başlayabilirsiniz.

Betine Sitesinin Çalıştığı Türk Bankaları

Bahsettiğimiz gibi havale yöntemi üzerinden bu siteye para yatırabilirsiniz. Tabii ki havale şeklinde bir tanımlama yapıldığı için, öncelikli olarak, betine sitesinin çalıştığı Türk bankaları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekecektir. İş Bankası ya da Garanti Bankası, Akbank ya da Yapı Kredi Bankası, Finansbank ya da ING Bank gibi bankalarda hesaplarının bulunduğu görülecektir. Ancak bu banka isimlerinin ve bankalarda bulunan hesap numaralarının ya da IBAN numaralarının değişmesi ya da güncellenmesi söz konusu olabilir. Siz havale yöntemi ile para yatırma işlemi yapmak istiyor iseniz, para transfer işlemine başlamadan önce, sitenin canlı destek ekibine ulaşın. Güncel banka isimlerini, bilgilerini mutlaka müşteri hizmetleri temsilcisinden talep edin.

Betine Havale İle Para Yatırma Gün Ve Saatleri

Hangi günler bir bankadan hesabınıza havale yöntemi ile para yatırabilirsiniz? Betine havale ile para yatırma gün ve saatleri konusunda, 7 gün, 24 saat anlayışını kullanmaktadır. Eğer bu site ile aynı bankada hesabınız bulunuyor ise, bankanız üzerinden bu site hesabına 7 gün boyunca ve 24 saat süresince para yatırma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Betine EFT İle Para Yatırma

Tabii ki betine sitesinin çalıştığı bankalarda hesabınız bulunmuyor olabilir. Bu durumda, havale yöntemini değil, EFT yöntemini yani betine EFT ile para yatırma yöntemini kullanacaksınız. Bu sistem aracılığı ile de para transfer işlemini yapmadan önce, siteyi açın. Yeni giriş adresi ile açtığınız sitede, canlı destek bölümüne gelin. Müşteri hizmetleri temsilcisine para yatırmak istediğinizi ve IBAN numarasını talep ettiğinizi belirtin, IBAN numarasını alın ve EFT yöntemi ile siteye para transfer işlemini gerçekleştirin.

Betine Havale İle Yatırım Nereden Yapılır?

Bu konuda yani betine havale para yatırma işlemi konusunda seçenek sizlere bırakılmıştır. Betine havale ile yatırım nereden yapılır? Site açısından soruyor iseniz, hesabınıza giriş yapacaksınız. Para yatır bölümüne geleceksiniz. Para yatırma talep formunu açacaksınız. Seçeneklerden, banka transferi seçeneğini tercih edeceksiniz. Bankacılık işlemleri yönünden bu soruyu gündeme getiriyor olabilirsiniz. Bu durumda sitenin hesap numarasını alacaksınız. İsterseniz bir banka şubesine gidebilirsiniz. Bu bankada hesabınız olmasa bile, aldığınız hesaba kullanıcı adınızı belirtmek sureti ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz size en yakın ATM cihazından, havale yöntemi ile para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Eğer kullanıyor iseniz, kendinize ait olan internet bankacılığı sistemini kullanmanız ya da tercih etmeniz mümkün olacaktır. Eğer yine kullanıyor iseniz, cepten yani mobil bankacılık sistemi ile de para transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Tabii ki bu konuda sizin bankacılık işlemleri ile ilgili çalışma prensipleriniz ya da alışkanlıklarınız belirleyici olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*