Betine Son Giriş Adresi

Betine
Betine

Betine dahil olmak üzere, Türkiye’de herhangi bir yabancı iddaa sitesinin ya da herhangi bir casino sitesinin piyasaya giriş yaptığı sabit adres ile orijinal adres ile hizmet verme ihtimali kesinlikle yoktur. Buradan hareket ile betine sitesi de tabii ki orijinal adresi kullanmıştır. Ancak, neticesinde, betine son giriş adresi şeklinde güncelleme yapılmıştır, yapılması kaçınılmazdır. Her ne kadar Avrupa’nın en güvenilir iddaa siteleri arasında bulunsa da, her ne kadar Avrupa’nın en güvenilir oyun siteleri arasında bulunuyor ya da kabul ediliyor olsa da, bu özellikleri Türkiye’de vermesine rağmen, sitenin ya da şirketin Türkiye’de kabul edilme ihtimali yoktur.

Betine Son Adresini Yayınladı mı?

Müşteri hizmetleri devreye girmiş, gerekeni yapmıştır. Betine son adresini yayınladı mı? Evet, son adres müşteri hizmetleri tarafından ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile meydana getirilen seçenekler tarafından yayınlanmıştır. Ne yapılmıştır, nereden bildirilmiştir? Her zaman olduğu gibi müşteri hizmetleri kendisi tarafından hazırlanmış resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile duyuru yapmıştır. Her zaman olduğu gibi, müşteri hizmetleri elektronik posta ve SMS servisini kullanmıştır. Üye olanlara elektronik posta üzerinden ve SMS üzerinden, en son adresi göndermiştir ve kullanıcıların yani Türkiye’deki kullanıcıların mağduriyetini ortadan kaldırmıştır.

Betine Son Adresi Ne Kadar Geçerli?

Şimdi, betine son adresi ne kadar geçerli? Sorusunun karşılığına bakalım. Bu siteyi kuran ve işleten Limited Şirketi’nin, bir adres belirledikten sonra bu adresi kullanıma açma konusunda, periyodik bir zaman belirlediği görünmeyecektir. Yani bir adres ile Türkiye ip adreslerine hizmetler verilmeye başlandığı anda, birkaç gün kullanabilirsiniz. Birkaç hafta ya da 1 hafta kullanabilirsiniz şeklinde bir anlayış yoktur. Periyodik zaman dilimlerinde açılmış adresinin değiştirilmesi ya da adresin belirli bir süre geçerli olması mümkün değildir. Aslında burada belirleyici olan, Limited Şirketi değildir. Burada belirleyici olan, bilgi teknolojileri iletişim kurumudur. Son adres ne zaman bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından tespit edilir ve kapatılır ise, bu adresin kullanma tarihi sona ermiş olacaktır.

Betine Son Adresi Ne Zaman Yayınlanır?

Hızlı hareket tarzı benimsenmiştir. Pratik bir şekilde, anında Türkiye’deki giriş problemi şirket tarafından ortadan kaldırılmaktadır. Betine son adresi ne zaman yayınlanır? Aslında sistemli, periyodik bir uygulama devrededir. Nedir bu sistemli ya da periyodik uygulama? Şirket Türkiye’de kullanılacak şekilde, yeni ve güncel giriş adreslerinin altyapısı hazırlanmıştır. Adreslerin satın alınma, derlenme, toplanma, programlama işlemleri tamamlanmıştır. Ne beklenir? Bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, Türkiye’ye ip adreslerine hizmetlerinin verildiği adresin kapatılması beklenir. Kapatılma kararı ile birlikte, giriş problemi ortaya çıkar çıkmaz, hemen yeni ve güncel giriş adresi yayınlanacaktır. Anında tepki veren bir sitedir. Karar gelir, kapanma işlemi gerçekleşir, siteye erişim problemi ortaya çıkar. Derhal son adres devreye alınır. Müşteri hizmetleri tarafından duyurulur.

Betine Bir Sonraki Adresi Yayınlıyor mu?

Bazı sitelerde ya da bazı yabancı sitelerde, bir adres ile hizmet verilir iken, bu adres hakkında kapatılma kararı gelmeden bir sonraki adresin yayınlandığı görülebilmektedir. Peki, bu sitede, böyle bir uygulama var mı? Betine bir sonraki adresi yayınlıyor mu? Size bildirilmiş bir adres ile siteyi açtığınızda, resmi adres olduğuna dair bir yazı göreceksiniz. Ancak sayfanın ya da ana sayfanın veya sitenin içeriğinde, herhangi bir bölümde, bir sonraki adres şeklinde bir bilgi paylaşımının yapılmadığını göreceksiniz. Dolayısı ile betine son giriş adresi şeklinde internette, farklı sitelerde ya da sayfalarda yapılan paylaşımlar gerçekçi değildir. Böyle bir uygulama bulunmamaktadır? Eğer herhangi bir siteyi, sosyal medya hesabını, forum sitesini ya da benzer bir ortamı takip ettiğinizde, bir sonraki adres paylaşımı görüyor iseniz, inanmayın. Böyle bir uygulama yoktur. Bu şirket tarafından, böyle bir çalışma prensibi gündeme getirilmemiştir. Siz her zaman sitemizi, siz her zaman betine sitesinin müşteri hizmetlerini, e-posta, SMS sistemlerini ve sosyal medya hesaplarını takip edin. Olası, muhtemel bir hatanın önüne ancak bu şekilde geçebilirsiniz. Olası bir hata nedir? Sizin maddi, manevi kayıp yaşama ihtimalinin ortaya çıkmasıdır. Bu yüzden, güvenmediğiniz kaynaklarda araştırma yapmayın. Elde ettiğiniz sonuçları kullanmayı denemeyin. Tabii ki bulduğunuz, emin olmadığınız adresleri deneyip denememe konusunda takdir sizlerdedir. Biz sadece sizlere, doğruları, gerçekleri anlatmaya çalışıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*