Betine Çekim İşlemleri

Betine
Betine

Betine ile kazandığınızda, betine çekim işlemleri şeklinde belirlenmiş yöntemler, sistemler, limitler dahilinde ve stantlara bağlanmış sürelerde paranızı alabilirsiniz. Oldukça hızlı, oldukça güvenli bir şekilde ve tercihinize göre, alternatif seçenekler üzerinden hesabınızda bulunan kazandığınız paraları çekeceksiniz. Bu konuda, piyasada bulduğunuz, bulabileceğiniz en avantajlı, en geniş içerikli hatta en hızlı hareket eden sitelerden bir tanesidir.

Betine Giriş İle Para Çekme

Para çekme işlemini gerçekleştirmek için, işlem basamakları şu şekildedir. Betine giriş ile para çekme işlemini yapacaksınız. Hesabınıza erişip, para çekmek istiyor iseniz, önce yeni giriş adresini, son giriş adresini kullanacaksınız. Buna mukabil, hesabınıza erişeceksiniz. Hesabınıza eriştikten sonra, para çek bölümünü göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapacaksınız. Karşınıza, para çekme talep formu olarak isimlendirilmiş bir belge gelecektir. Bu belgeyi açacaksınız. Bu belge içerisine baktığınızda, farklı ödeme yöntemlerinin sıralandığını göreceksiniz. Size uygun olan seçeneği tercih edeceksiniz. Tercih etmek ile birlikte, cüzdan numarası, hesap numarası, kart numarası gibi bilgileri gireceksiniz. İsim, soy isim bilgisi ile birlikte, çekmek istediğiniz para miktarını yazacaksınız. İnceleyecek, doğruluğunu görecek, kontrol işlemine müteakip doldurduğunuz bu belgeyi, inceleme ve onay işlemini yapmak üzere, finansal departmana göndereceksiniz. Hesabınızdan para çekmek istiyor iseniz, yapmanız gereken işlemler sırası ile bu şekildedir.

Betine Ödemede Kural Var mı?

Elbette sorunsuz ödeme, hızlı ödeme, güvenli ödeme gibi anlayışların gerçekleşmesi için, betine ödemede kural var mı? Sorusunun standarda bağlanmış cevapları ya da maddeleri bulunmaktadır. Hesap açmak zorundasınız, para yatırmak zorundasınız. Yatırdığınız parayı kullanmak zorundasınız. Kullandığınız para ile en az 1 defa olacak şekilde, para kazanmak zorundasınız. Kara para aklama politikası nedeni ile bu kural değişmez, değiştirilemez. Para kazandıktan sonra, para çekme talep formunu açıp, dolduracaksınız. Bunu doğru bir şekilde, eksiksiz bir şekilde doldurmak konusunda sorumluluk, üye olan şahıslara aittir. Sadece adınıza kayıtlı olan hesaplara yani adınıza ve soy adınıza kayıtlı olan hesaplara para çekme talimatı verebilirsiniz. Eşiniz dahi olsa, akrabanız dahi olsa, soy isim benzerliği dahi bulunsa, hiç kimsenin hesabına para çekme talimatı veremezsiniz. Bu sitede belirlenmiş en düşük ödeme miktarı ve yine bu sitede belirlenmiş tek seferlik ya da günlük en yüksek ödeme miktarı bulunmaktadır. Bu limitlerin dışına çıkmanız mümkün olmaz.

Betine Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Şimdi, betine ödeme yöntemleri ve miktarları hakkında da sizlere bilgi verelim. Ödeme yöntemleri konusunda seçim hakkı, üye olan şahıslara tanınmıştır. Banka havalesi, EFT, ecopayz, papara, mefete, bitcoin, kredi kartı, astropay, neteller, skrill, payfix gibi seçenekler ile ödeme yapılmaktadır. Ödeme miktarları konusuna gelince, bahsettiğimiz gibi, en düşük ödeme, tek seferde en yüksek ödeme ve günlük en yüksek ödeme şeklinde parasal değerler vardır. En düşük ödeme miktarı 100 Türk Lirasıdır. 100 Türk Lirası altında kazançları çekmek istiyor iseniz, paranızın bir bölümünü ya da tamamını kullanmanız ve bu parasal değere ulaşmanız gerekecektir. Tek seferde verebileceğiniz en para çekme talimatı, 10.000 Türk Lirasıdır. 1 günde tam 3 defa para çekme talimatı verebilirsiniz. Buna bağlı olacak şekilde, 1 günde toplamda 30.000 Türk Lirası maksimum sınırda para çekebilirsiniz.

Betine Ödeme Süresi

Ödeme süresi yani betine ödeme süresi anlayışına bakalım. Siz para çekme talep formunu doldurup, finansal departmana gönderdiğiniz an itibariyle, ödeme süresi başlayacaktır. Bu durumda geçecek süre, en az 10 dakika, en fazla 30 dakika olarak belirlenmiştir. Genelde 30 dakika işlem süresi geçilmeden verilen para çekme talimatına istinaden, ödemelerin yapıldığı görülebilmektedir.

Betine Ödemede Komisyon Ve Belge Talepleri

Bu son bölümde, betine çekim işlemleri konusunda, sizlere masraf ve evrak gibi konularda bilgi verelim. Betine ödemede komisyon ve belge talepleri finansal departmanın uyduğu ya da uymak zorunda olduğu kurallar olarak belirlenmiştir. Kullanıcıların hiçbirinden, hiçbir ödeme yönteminde ve hiçbir parasal değerde komisyon alınmamaktadır. Komisyon nedir? Üyelerin kazandığı paraları geri öder iken, içerisinden para kesilmesi, kesinti yapılması anlamına gelir. Bu sitede bu uygulama yoktur. Kazanılan paralar net olarak ödenir. Belge talebi konusuna gelince, kurallarda bahsedilmiş şekli ile hareket ettiğinizde, belge talebi gündeme gelmez. Adınıza ve soy adınıza kayıtlı hesaplara, kartlara ya da sistemlere vereceğiniz para çekme talimatında, herhangi bir belge talebi ile karşılaşmazsınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*