Betine Çekim İşlemleri

Betine
Betine

Betine ile kazandığınızda, her gün, her saat, betine çekim işlemleri aracılığı ile kazandığınız parayı geri alabilirsiniz. Bugüne kadar bu sitede hesap açıp, para yatıran ve para kazanan şahısların para çekme işlemleri konusunda, herhangi bir sıkıntı yaşamadığı görülebilmiştir. Elbette sorun yaşamadan  ödeme alma konusunda, kullanıcıların site yani bu sitede meydana getirilmiş, finansal departman tarafından belirlenmiş kurallara uygun hareket etmesi gerekecektir. Bunun yanında, bu sitede para kazandığınızda ve para çekme talimatı vermek istediğinizde, para çekme talep formunu size ait olan hesap ve IBAN numarasını girmeden önce, mutlaka ama mutlaka doğru adres ile siteyi açtığınızdan emin olmalısınız.

Betine Giriş İçin Güvenilir Adres

Sizlere tavsiyemiz, her zaman, her işlemde mutlaka ve mutlaka betine giriş için güvenilir adres ile hareket etmeniz olacaktır. Kaba tabir ile kulaktan dolma bilgilerle üzerinden hareket etmeyin. Ne olduğu belli olmayan sitelerden, bu siteye ait yeni ve güncel giriş adresini alıp, kullanmaya çalışmayın. Sadece doğru ve sadece güvenilir adres ile siteye erişin. Elbette yalnızca kullanıcı adı ve şifre bilgisini kullanmak ile bir mağduriyet yaşamazsınız. Ancak kişisel bir bilgi girdiğinizde, kart numarası, banka bilgisi gibi bir bilgi girdiğinizde, sahte sitelerde mağduriyet yaşama ihtimaliniz kaçınılmaz olacaktır.

Betine Son Adresi

Elbette siz şu an itibariyle siteye ulaşabilmek için, elimizdeki adresin geçerliliğini yitirdiğini görmüş olabilirsiniz. Bu durumda, sizler için hazırlayıp, sizi doğrudan siteye götürecek olan betine son adresi ifadesini kullanabilirsiniz. Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile verilen kapatılma kararından sonra, en güncel adres ile siteye erişmek istiyor iseniz, bu bağlantı adresi sizlere yardımcı olacaktır.

Betine Ödeme Yöntemleri

Para çekme işlemleri hakkında bilgi vermeye, betine ödeme yöntemleri ile başlayalım. Tabii ki burada banka hesaplarını kullanmak isteyenler ya da iz bırakmadan para çekme işlemini yapmak isteyenler şeklinde, farklı yöntemler bulunmaktadır. Eğer herhangi bir sakınca görmüyor iseniz, Türkiye Cumhuriyeti kurumsal banka hesaplarınızı kullanabilirsiniz. Bu durumda sizler, havale ya da EFT ile  ödeme alacaksınız. Ancak siz hesap numarasının, IBAN numarasının, banka bilgisinin gündeme gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda sizler için, iz bırakmadan para çekme yöntemleri devreye girecektir. Bu yöntemlerin arasında, ecopayz ya da payfix ile ödeme bitcoin ile ödeme, payfix ile ödeme, papara ile ödeme, EFT ile ödeme seçenekleri yer almaktadır.

Betine En Düşük Ödeme Miktarı

Bu siteden çekebileceğiniz para konusunda, en yüksek ve en düşük şeklinde parasal değerler belirlenmiştir, standarda bağlanmıştır. Bu doğrultuda, betine en düşük ödeme miktarı 100 Türk Lirasıdır. 100 Türk Lirası altında para kazanmış olabilirsiniz. Hesap bakiyenize baktığınızda, 100 Türk Lirası altında para görebilirsiniz. Ancak bu parayı çekemezsiniz. Bir miktarını ya da tamamını kullanıp, en düşük ödeme miktarı olan 100 Türk Lirası seviyesine çıkmanız gerekecektir.

Betine En Yüksek Ödeme Miktarı

En düşük miktar anlayışının dışında, bir de, betine en yüksek ödeme miktarı bulunmaktadır. Maksimum ödeme miktarı, tek seferde 10.000 Türk Lirasıdır. Fakat bu, 1 günde 10.000 Türk Lirası çekebilirsiniz anlamına gelmez. 1günde 3 defa para çekme talimatı verme hakkınız bulunacaktır. Buna bağlı olacak şekilde, 1 günde 30.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Betine Maç Sonuçları
Betine Maç Sonuçları

Betine Ödemede Kesinti Yapmaz

Komisyon anlayışı gündeme gelmez, betine ödemede kesinti yapmaz. Siz sadece, siteye para yatırın, parayı kullanın. En az 1 defa para kazandıktan sonra, yöntemler, kurallar ve en düşük en yüksek miktarlar dahilinde para çekme talimatı verin. Kesinti ile komisyon ile karşılaşmadan paranızı alacaksınız.

Betine Ödemede Belge Talep Etmez

Genel bir kural olarak, betine çekim işlemleri konusunda sitenin belirlediği evrak ile ilgili ifadeler bulunmaktadır. Betine ödemede belge talep etmez. Para çekme talimatı verirseniz, kazandığınız parayı komisyonsuz bir şekilde ve en fazla 30 dakika da geri alırsınız. Belge talep edilmeyecektir, ancak burada da şöyle basit bir kural vardır. Bu kuralın ne olduğunu sizlere söyleyelim. Üye olan şahıslar adına ve soyadına kayıtlı olan hesaplara para çekme talimatı verecektir. Bu kural yerine getirildiği müddetçe, herhangi bir kullanıcıdan, herhangi bir para çekme yönteminde ve herhangi bir parasal değerde evrak ya da diğer adıyla belge talep edilmeyecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*