Betine Giriş Yapamıyorum

Hesabınıza erişmeye çalıştığınızda, engelleme kararına görüyor iseniz ve betine giriş yapamıyorum gibi olumsuz bir durumu ya da giriş problemini gündeme getirirsiniz. Endişelenmeyin, neden endişelenmeyin? Hesabınız ile ilgili herhangi bir kayıp meydana gelmeyecektir. Finansal varlıklarınız ya da promosyonlarınız ile ilgili herhangi bir kayıp gündeme gelmeyecektir. Siz rahat bir şekilde aşağıda belirtilen yöntemleri tatbik etmek suretiyle siteye erişim imkanına sahip olacaksınız.

Betine DNS İle Giriş Seçeneği

Hemen sizlere, giriş yapamamak durumunda tatbik edebileceğiniz yöntemler hakkında biraz bilgi verelim.  İlk olarak, betine DNS ile giriş seçeneği konusunda sizlere yardımcı olalım. İnternet sağlayıcılarını açın, internet sağlayıcılarında arama motoru bölümüne, DNS sunucu adresleri 2022, DNS sunucu adresleri, güncel DNS sunucu adresleri gibi ifadeleri yazın. Bu adresleri bulduğunuzda, karşınıza rakamsal değerler çıkacaktır. Bu adresleri kaydedin. Daha sonra bilgisayar ya da cihazlarınızı açın. İnternet bağlantı adınızı bulunuz, internet bağlantısı adınız üzerinden seçim işlemini yapıp, özellikler kısmına gelin. Buradan hareket ile mevcut DNS sunucu adreslerinin olduğu pencereye kadar ilerleyip, elinizde bulunan yani internetten bulduğunuz  DNS sunucu adreslerini, sistemde gördüğünüz adresler ile değiştirin. Açık olan pencerelerin tamamını onaylayıp, kapatın. Sitenin adresini yazdığınızda, en son bulduğunuz adres ile sitenin, doğru, açık ve eğer bulduğunuz adres güvenilir ise, sitenin açıldığını göreceksiniz.

Betine VPN İle Giriş Seçeneği

Diğer bir yöntem, internet sağlayıcıları üzerinden işlem yapma mantığına dayanmaktadır. Bu da, betine VPN ile giriş seçeneği olarak gündeme gelecektir. En fazla kullanılan Google Chrome internet sağlayıcısı üzerinden sizlere örnek verelim. Google Chrome simgesine tıklayın, internet sağlayıcısının cihaz ekranına açılmasını gerçekleştirin. Adres satırları bölümüne dokunmayın, herhangi bir şey yazmayın. Ekranın sağ tarafında gördüğünüz simgelerden hareket edin ve ayarlar bölümüne gelin. Ayarlar bölümüne geldikten sonra, ekranların sol tarafına bakar iseniz, uzantılar şeklinde bir yazı göreceksiniz. Buradan da seçim işlemini yapın. Önce ekranın orta bölümüne bakın. Burada VPN uzantısını görüyor olabilirsiniz. Ancak bu ismin yanında bulunan kutu, etkin kıl şeklindeki kutu işaretli olmayabilir. Bunu işaretlemeniz gerekecektir. Eğer orta bölümüne baktığınızda, bunu göremiyor iseniz, bu defa eklenti edinin seçeneği üzerinden hareket edeceksiniz ve uygulamasını indirecek, etin kutusunu işaretleyeceksiniz. Kapatılan site adresini yazdığınızda, bu uygulama sizi bir sonraki açık olan adrese yönlendirecektir.

Betine Giriş İçin DNS VPN Zorunlu mu?

Bu konuda da sizlere bilgi verelim. Betine giriş için DNS VPN zorunlu mu? Hayır, her iki sistemde zorunlu değildir. Sadece bazı kullanıcılar tarafından yasaklı sitelere, engelli sitelere ya da betine sitesine veya benzer bahis sitelerine giriş yöntemi olarak kullanılmaktadır. Fakat bu yazıda açıklanan yöntemleri yapmadığınız için, siteye erişim sağlayamazsınız şeklinde bir ifade yoktur.

Betine Giriş İçin Yeni Adres

Yukarıdaki seçenekler, betine giriş şeklinde bir olumsuzluk yaşadığınızda gündeme getirilecek teknik yöntemleri ya da bizzat kullanıcı ya da ziyaretçiler tarafından yapılacak işlemleri kapsamaktadır. Herkes tarafından yapılacak daha pratik bir işlem bulunmaktadır. Bu işlemde, betine giriş için yeni adres olacaktır. Nedir yeni adres? Site kapatıldığı an itibarı ile bu site tarafından devreye alınan internet sağlayıcılarına yazılacak olan, siteye erişim imkanı yaratan adresi anlamına gelmektedir. Bu adresi kullanabilir, bu adres aracılığı ile yani yeni ve güncel giriş adresi aracılığı ile siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Betine Adresini Sizler İle Paylaşıyoruz

Betine giriş yapamıyorum olumsuzluğunu gören herkese, yeni giriş adresini güvenli bir şekilde sunmaya devam etmekteyiz. Her zaman, her kapatılma işleminden sonra, betine adresini sizler ile paylaşıyoruz. Tabii ki rakamsal değerleri sıralamak sureti ile bir adres ifadesi karşınıza çıkmayacaktır. Her defasında güncelleme yapmak yerine, sizler sadece yazılarımızı takip edecek, betine giriş linki ile siteye erişim sağlama avantajına sahip olacaksınız. Bu sayede internette dolaşmayacak, sahte siteler ile uğraşmayacak, kopya siteler ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Sosyal medya hesaplarına tek tek girmeye çalışmayacak, doğru adresin hangisi olduğunu, güvenilir adresin hangisi olduğunu araştırma zahmetine dahi katlanmayacaksınız. Giriş linki sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Tabii ki sizlere sunduğumuz adres, yazı, sizleri siteye ulaştıracak olan adres, bu sitenin yani betine sitesinin müşteri hizmetlerinden, site üzerinden alınan, paylaşılan, resmi adres, resmi yeni giriş adresi anlamına gelmektedir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*